FRENCH & PENTAGRAM PIZZA

BENIGHTED

GOJIRA

MASS HYSTERIA ~ ORBEL ~ ZETKIN

Kide Egin
KIDE EGIN
ERAKUSKETA ~ FRENCH & PENTAGRAM PIZZA ~ 2024KO OTSAILAK 23TIK APIRILAK 13 RA

FRENCH & PENTAGRAM PIZZA

02.23TIK 04.13RA
MC SOLAAR ~ EENZEL – APIRILAK 17 ASTEAZKENA
betea

MC SOLAAR

Eenzel

24.04.17
ERAKUSKETA ~ MUSEE SACEM ~ L’HISTOIRE DU METAL FRANCAIS : « TROP FOU POUR TOI » ~ 2024KO APIRILAREN 21TIK  MAIATZAREN 18RA

MUSEE SACEM

04.21TIK 05.18RA
WARM-UP HELLFEST : BENIGHTED ~ TEN56. ~ YAROTZ – APIRILAK 21 IGANDEA

BENIGHTED

Ten56. ~ Yarotz

24.04.21
OCEAN FEST : GOJIRA ~ MASS HYSTERIA ~ ORBEL ~ ZETKIN – APIRILAK 26 OSTRALA

OCEAN FEST : GOJIRA

Mass Hysteria
Orbel ~ Zetkin

Halle d'Iraty ~ Biarritz
24.04.26
OCEAN FEST : FAKEAR ~ IRÈNE DRÉSEL ~ ISAAC DELUSION ~ THE AVENER & MORE – APIRILAK 27 LARUNBATA

OCEAN FEST :
IRENE DRESEL

Fakear ~ Isaac Delusion
The Avener & More

24.04.27
ZETAK ~ MAIATZAK 03 OSTIRALA
betea

ZETAK

24.05.03
THE CONGOS ~ THE GLADIATORS – MAIATZAK 07 ASTEARTEA
betea

THE CONGOS
THE GLADIATORS

24.05.07
ROYAL PANTONE : TX LIVE – MAIATZAK 16 OSTEGUNA

ROYAL PANTONE

Miss Mighty & The Funkemen
~ TX Live ~

24.05.16
DUB GREETINGS : EQUAL BROTHERS MEETS LOCAL SOUNDS SYSTEM – MAIATZAK 17 LARUNBATA

DUB GREETINGS

Equal Brothers meets
Eskifaia ~ Gorka Dub
Lilibat Sound & More

24.05.17
GORKA URBIZU – MAIATZAK 18 LARUNBATA
betea

GORKA URBIZU

24.05.18
GORKA URBIZU ~ MAIATZAK 19 IGANDEA
betea

GORKA URBIZU

24.05.19
BOW DOWN STUDIO : MADMADMAD ~ CAILLOU ~ MUSIQUE D’APERITIF – MAIATZAK 25 LARUNBATA

MADMADMAD

Caillou ~ Musique d'Aperitif

Bow Down ~ Miarritze
24.05.25
ERAKUSKETA ~ JESSICA CALVO ~ IN FRAGANTI ~ 2024KO MAIATZAK 30TIK UZTAILAK 16RA

JESSICA CALVO

05.30TIK 07.16RA
CHELSEA WOLF ~ KAELAN MIKLA – MAIATZAK 30 OSTEGUNA

CHELSEA WOLFE

Kaelan Mikla

24.05.30
HARMONY SHOW – 2024KO EKAINAK 08 LARUNBATA

HARMONY SHOW

24.06.08
TXIKI SHOW – 2024KO EKAINAK 14 OSTIRALA

TXIKI SHOW

24.06.14
IGORRR ~ VENIL ~ TRUCS – EKAINAK 20 OSTEGUNA

IGORRR

Venil ~ Trucs

24.06.20
ROCK ESKOLA SHOW – 2024KO EKAINAK 21 OSTIRALA

ROCK ESKOLA SHOW

24.06.21
WOLFMOTHER ~ THE PICTUREBOOKS – UZTAILAK 03 ASTEAZKENA

WOLFMOTHER

The Picturebooks

24.07.03
BAXTER DURY – UZTAILAK 16 ASTEARTEA

BAXTER DURY

24.07.16
FFF ~ LUCIE SUE – URRIAK 19 LARUNBATA

FFF

Lucie Sue

24.10.19
CLARA YSE – AZAROAK 09 LARUNBATA

CLARA YSE

24.11.09
SYLVAIN DUTHU – AZAROAK 13 ASTEAZKENA

SYLVAIN DUTHU

24.11.13
ISAAC DELUSION ~ TALISCO – AZAROAK 30 LARUNBATA

ISAAC DELUSION

Talisco

24.11.30